Forum Mlad Mesec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Extra forum sa svakodnevnim temama
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Vampirica
Admin
Vampirica


Broj poruka : 14
Datum upisa : 18.02.2012
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? Empty
PočaljiNaslov: Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?   Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? I_icon_minitimeSub Feb 18, 2012 2:13 am

Zanima me vase misljenje na ovu temu.
Mi smo odrastali (barem ja) u vremenu kada se smatralo da je batina iz raja izasla.Cak su mnogi roditelji korisili i razna pomocna sredstva,tipa pruta,kaisa,varjace, sto nimalo ne podrzavam.
Sada svi govore o tome kako decu ne treba tuci,pa se cak i samar ili udarac po guzi smatra blazim vidom zlostavljanja. Sa tim se ne slazem. Imam devojcicu od 2.5 meseca i sada mi se cini da nikad necu moci da je udarim,ali npr. kako dete nauciti da ne treba da cacka uticnice,sporet i druge opasnije stvari u kuci? Da li tu samo razgovo
r moze da pomogne?
Nazad na vrh Ići dole
https://mladmesec.forumsr.net
Jeca Pereca

Jeca Pereca


Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.02.2012

Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba tući decu u vaspitne svrhe   Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? I_icon_minitimeSub Feb 18, 2012 2:33 am

Ne!Ja sam protiv toga...mrzim batine.izludjuju me...
Nazad na vrh Ići dole
Vampir

Vampir


Broj poruka : 4
Datum upisa : 18.02.2012
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad

Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? Empty
PočaljiNaslov: Ponekad   Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? I_icon_minitimeSub Feb 18, 2012 8:11 am

Jeca Pereca ::
Ne!Ja sam protiv toga...mrzim batine.izludjuju me...
Ponekad možda...kad preteraju granice...samo ih tad treba tući...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?   Da li treba tući decu u vaspitne svrhe? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li treba tući decu u vaspitne svrhe?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Mlad Mesec :: Porodica I dom-
Skoči na: